Het team van OBS De Kleine Reus, schooljaar 2021/2022

Het onderwijsteam bestaat uit een adjunct directeur, 3 bouwcoaches, vaste leerkrachten, leerkrachtondersteuners en onderwijsassistenten. Het team wordt aangestuurd door de directeur.
Met elkaar zorgen wij voor een veilige én uitdagende leeromgeving voor uw kind(eren)!

Directie

Ilse Boellaard

Directeur
Alle dagen aanwezig
directie@dekleinereus.org  
020-3207735

Eva Schuiveling

Adjunct directeur
Wisselende werkdagen (3 dagen in de week)
e.schuiveling@dekleinereus.org  

Management BSO

Marco van de Water

Manager De Kleine Wereld
marcovandewater@dekleinewereld.nl  
020 3207735

Directie Kleinste Reus

Susan van Oosterom

s.vanoosterom@dekleinereus.org  

MT

Vanessa Bounin

Bouwcoördinator en Intern Begeleider
v.bounin@dekleinereus.org  

Linda Tol

Bouwcoördinator en Intern Begeleider
Werkzaam op de woensdag, donderdag en vrijdag
l.tol@dekleinereus.org  

Michelle Ramb

Bouwcoördinator en Intern Begeleider
Werkdagen zijn op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
m.ramb@dekleinereus.org  

Bibi Damen

Bouwcoördinator en Intern Begeleider
Bibi werkt op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag. Zij vervangt Michelle tijdens haar zwangerschapsverlof.
b.damen@dekleinereus.org  

Annemiek Schenkels

Bouwcoördinator en Intern Begeleider
Annemiek werkt op dinsdag en vrijdag. Zij vervangt Michelle gedurende haar zwangerschapsverlof.
a.schenkels@dekleinereus.org  

Leerkrachten

Maddy Heimens

Leerkracht
Maddy werkt op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 1/2A
m.heimens@dekleinereus.org  

Ruth Weijers

Leerkracht
Op maandag sta ik voor groep 1/2 A en op donderdag en vrijdag voor groep 1/2 E.
Groep 1/2A
Groep 1/2E
r.weijers@dekleinereus.org  

Annebell Kamerbeek

Leerkracht
Groep 1/2B
a.kamerbeek@dekleinereus.org  

Marit Jongsma

Leerkracht
Groep 1/2B
m.jongsma@dekleinereus.org  

Lara Postulart

Leerkracht
Ik werk op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 1/2C
l.postulart@dekleinereus.org  

Reina Genot

Leerkracht
Groep 1/2C

Nina Weitjens

Leerkracht
Groep 1/2D
n.weitjens@dekleinereus.org  

Jessica Bon

Leerkracht
Jessica werkt op woensdag op groep 1/2D
Groep 1/2D
j.bon@dekleinereus.org  

Carolien Teeling

Leerkracht
Groep 1/2E
c.teeling@dekleinereus.org  

Samira Haddad

Leerkracht
Samira is tot eind januari 2022 met zwangerschapsverlof
Groep 3A
s.haddad@dekleinereus.org  

Tyra Kenson

Leerkracht
Tyra vervangt Samira op de woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 3A
t.kenson@dekleinereus.org  

Roos Deckers

Leerkracht
Roos vervangt Samira op de maandag en dinsdag
Groep 3A
r.deckers@dekleinereus.org  

Maaike Coolsma

Leerkracht
Maaike werkt op de maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
Groep 3B
m.coolsma@dekleinereus.org  

Dagmar Moos

Leerkracht
Dagmar werkt op de donderdag en vrijdag 
Groep 3B
d.moos@dekleinereus.org  

Ilse Oomen

Leerkracht
Ilse werkt op donderdag en vrijdag
Groep 4A
i.oomen@dekleinereus.org  

Anne Claire Bartstra

Leerkracht
Anne Claire werkt op maandag, dinsdag en woensdag
Groep 4A
a.bartstra@dekleinereus.org  

Selma van Laake

Leerkracht
Selma werkt op maandag, dinsdag en woensdag in groep 4B.
Op donderdag en vrijdag biedt zij onderwijsondersteuning op het gebied van MB/HB in groepen 5.
Groep 4B
s.vanlaake@dekleinereus.org  

Jochem Apeldoorn

Leerkracht
Jochem werkt op dinsdag aan ICT-zaken voor de school.
Op woensdag staat Jochem voor groep 6B en op donderdag en vrijdag op groep 4B.
Groep 4B
Groep 6B
j.apeldoorn@dekleinereus.org  

Lot van der Lee

Leerkracht
Groep 5A
l.vanderlee@dekleinereus.org  

Mischa Frantsen

Leerkracht
Mischa werkt op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
Groep 5B
m.frantsen@dekleinereus.org  

Anne van der Weg

Leerkracht
Anne werkt op maandag, dinsdag en woensdag
Groep 6A
a.vanderweg@dekleinereus.org  

Tessa van Aalst

Leerkracht
Tessa werkt op donderdag en vrijdag
Groep 6A
t.vanaalst@dekleinereus.org  

Fleur Ansink

Leerkracht
Fleur werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag op groep 6B
Groep 6B
f.ansink@dekleinereus.org  

Cindy Kalicharan

Leerkracht
Cindy werkt op de maandag, dinsdag en woensdag
Groep 7A
c.kaliharan@dekleinereus.org  

Anan Boedhoe

Leerkracht
Anan werkt op de donderdag en vrijdag
Groep 7A
a.boedhoe@dekleinereus.org  

Mariska van Boheemen

Leerkracht
Mariska is tijdelijk afwezig
Groep 7B
m.vanboheemen@dekleinereus.org  

Sven Goudsblom

Leerkracht
Sven werkt op maandag en vrijdag
Groep 7B
s.goudsblom@dekleinereus.org  

Sean Cornelisse

Leerkracht
Sean werkt op de dinsdag, woensdag en donderdag
Groep 7B
s.cornelisse@dekleinereus.org  

Suzan den Boer

Leerkracht
Suzan werkt alle dagen
Groep 8A
s.deboer@dekleinereus.org  

Marjolijn van Dijk

Leerkracht
Marjolijn werkt alle dagen
Groep 8B
m.vandijk@dekleinereus.org  

István Hitzelberger

István werkt op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
Opmaat
i.hitzelberger@dekleinereus.org  

Leerkrachtondersteuner

Sanne van Norel

Sanne werkt 4 dagen in de week
s.vannorel@dekleinereus.org  

Onderwijsassistent

Sanne Boeve

Sanne werkt alle dagen
s.boeve@dekleinereus.org  

Conciërge

Clyde Hassell

Conciërge
Clyde is elke dag aanwezig
c.hassell@dekleinereus.org  

Administratief medewerkster

Marina Wolff

Administratief medewerkster
Marina is elke dag aanwezig
m.wolff@dekleinereus.org